tanie bilety lotnicze do Porto
Porto, Portugalia

Nasza wieczorna propozycja dla Państwa to tani lot do Shannon. Tym razem będzie to propozycja z Berlina. Nie macie powodu, aby się denerwować tym, gdyż aktualnie transport do Niemiec jest bardzo dobrze rozwinięty i dzięki temu będziesz mógł bardzo szybko oraz skutecznie bez zmęczenia udać się do Niemiec przy okazji zwiedzając inne piękne miejsca. Zastanów się nad swoim życiem i rozwijaj się. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Berlin – Shannon to koszt tylko i wyłącznie 34 Euro za lot w obie strony. Nie marnuj czasu na przeglądanie oferty, ponieważ to tak na prawdę Ci nic nie da i poprzez to będzie tylko i wyłącznie generować straty. Wiele osób poluje na ten bilet i nie warto jest przegapić ten moment. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:shannon

Tani lot Berlin – Shannon to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:55› 23:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 64,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 8 kwietnia, planowany powrót 11 kwietnia.
Tani powrót Shannon -> Berlin  to koszt 16,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:50 › 14:30. Opcja plus jest dostępna w cenie 64,99 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 11 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ