Dzisiaj niesamowita opcja jest już dostępna dla Państwa. Aby zamówić bilet w tej promocyjnej cenie będziesz musiał się pośpieszyć i szybko skonsultować swój termin wylotu. Jeżeli będą pasować Ci terminy to skorzystaj z tego i nie zastanawiaj się długo. W ten sposób będziesz mógł stracić okazje na bardzo ciekawą i fajną wycieczkę. Berlin Schonefeld – Ateny czeka na Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani lot Berlin Schonefeld – Ateny to koszt tylko i wyłącznie 107 złotych, także za bardzo nie nadwyrężysz swojego portfela. Moim zdaniem warto jest od czasu do czasu wyjeżdżać w ciekawe miejsca w których będziesz mógł poczuć się o wiele lepiej i zregenerować siły. Poniżej przedstawiam przykładowa propozycje dla ciebie:


ateny

 

Tani lot Berlin Schonefeld – Ateny to koszt 43 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:20 › 09:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 79,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 6 grudnia, planowany powrót 16 grudnia.
Tani powrót Ateny  -> Berlin Schonefeld to koszt 64,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:45 › 12:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 79,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 16 grudnia.

Ogólnie jest to bardzo dobra oferta, także należy się śpieszyć. Polecam dla każdego, kto nie boli się podróżowania.

Link do oferty:

rayanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ