Dzisiaj prezentujemy dla Państwa bardzo tani lot Berlin – Quebec – Berlin. Jeżeli planowałeś polecieć do Kanady w połowie stycznia to jest to dla Ciebie idealna propozycja. Niska cena i dodatkowo dość długi pobyt pozwoli Ci zregenerować siły bądź załatwić określone sprawy. W tym artykule opiszemy szczegółowo dla Państwa tani lot.

Tani lot Berlin – Quebec – Berlin to koszt tylko i wyłącznie 1791 złotych w obie strony. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to jeżeli widzisz dla siebie jakiś dobry termin to zarezerwuj go szybko, ponieważ później będziesz mógł mieć z tym problem. Może to przeskoczyć na jakąś inną datę bądź po prostu cena wzrośnie, a dopłacać się już nie opłaca. Czekanie na kolejne promocje przysporzy jeszcze dodatkowych problemów. Poniżej przedstawię przykładowy lot:

lot1

Tani lot Berlin – Quebec  to koszt 895.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:15 – 17:57. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 13 stycznia, planowany powrót 20 stycznia.
Tani powrót Quebec – Berlin to koszt 895.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:0011:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 20 stycznia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/5581/TXL-YQB-LH

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ