Prezentujemy bardzo tani lot Berlin – Porto – Genewa – Berlin w okazjonalnej cenie! Będziesz mógł bardzo dużo zwiedzić i poprzez to będziesz miał jeszcze bogatsze doświadczenie. Na to wiele osób zwraca uwagę i poprzez to będziesz mógł stać się bardzo atrakcyjniejsze i poważniej przeprowadzać rozmowy. Już w cenie 156 złotych będziesz mógł to zwiedzić i nie dopłacać przy tym żadnej złotówki podczas realizowania biletu. 

Tani lot Berlin – Porto – Genewa – Berlin to okazje w swojej cenie i musisz wiedzieć, że biletu mogą w ekspresowy sposób zniknąć, także pamiętaj! Szybko się zastanawiaj!

Otóż wylot mamy 2 grudnia 2015 roku, jest to środa. Lot odbywa się w standardowej taryfie czyli lot ekonomiczny. . Lot trwa tylko i wyłącznie 1 godzinę i 30 minut. Odlot jest o godzinie 06:40 a przylot 08:10. Następnie przesiadamy się do Porto i wylot mamy o 11:05 a przylot o 12:4. Następnie lecimy do Genewy i tutaj wylot mamy 06:25 i przylot 9:40. To nie są długie loty, ale kumulacja ich może troszkę nasz zmęczyć.

berc1

Przylot mamy 9 grudnia 2015 roku, jest to środa. Lot odbywa się w standardowej taryfie czyli lot ekonomiczny. Lot nie trwa długo, także nie zmęczą się państwo za bardzo. Odlot jest o godzinie 20:55 a przylot 22:40.

Link do oferty:

http://www.easyjet.com/pl

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ