Kolejna ciekawa propozycje dla Państwa z naszej strony. Warto jest zwiedzać nowe miejsca, ponieważ to pozwala Wam w szybki oraz ciekawy sposób zaprezentować się w ciągu waszego życia w o wiele lepszy sposób. Można w ten sposób nabrać pewności siebie, a dodatkowo wzmocnić swoją kondycje fizyczną i psychiczną. Zastanów się nad swoim życiem i zrób z nim porządek, po to abyś mógł w prosty oraz szybki sposób wyjechać na podróż życia. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym lotem.

Tani lot Berlin – Piza to koszt tylko i wyłącznie 42,98 PLN. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to będziesz musiał się śpieszyć, ponieważ za kilka dni już ten lot może być po prostu niedostępny. Tutaj liczy się czas. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.

Piza

Tani lot Berlin – Piza to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 18:00› 19:50. Opcja plus jest dostępna w cenie 74,99 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 27 kwietnia, planowany powrót 2 maja.
Tani powrót Piza -> Berlin to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:40 › 17:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 74,99 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 2 maja.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ