Jeżeli sam nie jesteś zainteresowany tym lotem to poinformuj swoich znajomych, może oni skorzystają z tak promocji. Dzisiaj to ostatnia propozycja lotów do Kanady. Tak na prawdę w tej cenie jest bardzo trudno znaleźć bilet nawet w jedną stronę, a co dopiero w obie. Taka promocja często się nie zdarza i musisz pamiętać, aby podejść do tego odpowiedzialnie. Czasami aby udało się wyjechać w określonym terminie to trzeba zaryzykować. Zapraszam do przeczytania naszego artykułu, pod artykułem znajdzie się link w którym będą mogli Państwo szybko oraz skutecznie wybrać termin samemu.

Tani lot Berlin – Ottawa – Berlin to koszt 1766 złotych w obie strony. Promocja jest bardzo dobra także ustal konkretny dla siebie termin i zacznij korzystać z tego. Nie należy obawiać się tanich lotów lotniczych, ponieważ jest to tak samo realizowane jak dla klientów płatnych. Poniżej wstawię przykładową naszą propozycje.

cry

Tani lot Berlin – Ottawa to koszt 883 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:1517:48. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 13 stycznia, planowany powrót 24 stycznia.
Tani powrót Ottawa – Berlin to koszt 883 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 18:2511:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 24 stycznia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/5580/TXL-YOW-LH

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ