Kolejna propozycja wylotu do Kanady, tylko teraz mamy propozycje lotu do innego miasta. Musisz wiedzieć, że czasami zdarzają się bardzo duże promocje dla klientów i warto z nich korzystać. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet do 3 tysięcy złotych rocznie na podróżach. Także widzisz, że to jest bardzo dużo pieniążków, które można poświęcić na kolejną podróż. Zapraszam do przeczytania całości artykułu.

Tani lot Berlin – Montreal – Berlin to promocja i warto jest śpieszyć się z zamówieniem, jeżeli będzie to dla Ciebie odpowiedni termin. W kwocie 1617 PLN będziesz mógł już przelecieć do Montreala i spowrotem. Poniżej przedstawimy konkretną propozycje w danych ramach terminowych:

mix1
Tani lot Katowice – Paryż Beauvais to koszt 808.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:0017:10. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 30 stycznia, planowany powrót 31 stycznia.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Katowice to koszt 808.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:0017:10. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 31 stycznia.

Dodatkowo można bez problemu wylot przenieść na luty, jeżeli nie jedziesz w celach służbowych. W lutym dopłacisz tylko 53 złote za powrót i będziesz mógł zostać dłużej nawet kilka tygodni. Wszystko zależy od Ciebie jaką propozycje terminową wybierzesz.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/5334/TXL-YUL-DL20

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ