Promocja za promocja goni w tym miesiącu. Dzisiaj będziemy przedstawiać ofertę rozpoczynającą się w Berlinie, mianowicie chodzi o BERLIN – KATANIA i PALERMO – BERLIN. Za lot będzie odpowiedzialny przewoźnik easyJet i właśnie u niego rezerwujemy bilet. Chcesz zaplanować dla siebie ciekawą wycieczkę i nie chcesz marnować czasu na niepotrzebne sprawy? Skoncentruj się wybierz termin i ciesz się z efektów!

Termin czasowy jest bardzo bliski, bo nasza przykładowa trasa jest przewidziana na 18 listopada, a zakończy się 24 listopada. Mamy ponad miesiąc na przygotowanie się do podróży, a teraz kilka dni na rezerwacje biletów, które mogą zniknąć bardzo szybko. Taki jest urok tanich lotów.

sycylia

W pierwszy dzień 18 listopada 2015 roku mamy lot z Berlin Schoenefeld do Genewy. Następnie przesiadka z Genewy do Katani (Sycylia). W drodze powrotnej wracamy pierwsze do Mediolan Malpensa, a następnie wracamy do pierwotnej lokalizacji Berlin Schoenefeld.  W ten sposób będziesz mógł spędzić aż 7 dni w innym klimacie niż zawsze, odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy. Czasami warto robić sobie takie przerwy, aby od codziennych obowiązków.

Lot rezerwujemy o sprawdzonego przewoźnika także nie ma tutaj żadnych problemów z przelotem oraz jakimiś dodatkowymi opłatami, które obciążałyby nasz portfel.

Link do oferty:

http://www.easyjet.com/pl

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ