Bardzo dobra okazja dla osób, które lubią bądź chcą poznać Bratysławę. Wiele osób nie wie co to jest Bratysława i tutaj możemy Ci pomóc zapamiętać to raz, a dobrze na 99% będziesz wiedział do końca życia co to za miasto oraz dodatkowo będziesz miał większe umiejętności dotyczące podróżowania oraz korzystania z tanich lotów, co jest bardzo ważne w tych czasach, jeżeli chce się oszczędzać. Zastanów się nad tym i podejmij właściwą decyzje. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem już teraz.

Tani lot Berlin – Bratysława to koszt 9,98 EURO w obie strony. W jedną stronę zapłacisz tylko i wyłącznie 4,99 Euro i z tego powodu będziesz mógł bez problemu wykorzystać to na inne cele poznania lepiej kultury Słowacji. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
berlin2

Tani lot Berlin – Rzym to koszt 4,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:15 › 16:30. Opcja plus jest dostępna w cenie 29,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 15 marca, planowany powrót 16 marca.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Berlin to koszt 4,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:55 › 18:10. Opcja plus jest dostępna w cenie 29,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 16 marca.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ