Dzisiaj mamy bardzo dobrą opcje dla Państwa. Już za 85 złotych będziesz mógł bardzo szybko i sprawnie podróżować i cieszyć się urokami Barcelony. Jednym mankamentem może być to, że musimy dojechać do berlina, jednakże nie będzie dla nas to aż takim dużym kosztem i wysiłkiem, ponieważ teraz bardzo często można w ten sposób tanio podróżować, dodatkowo do tego bardzo dobrą klasą autokarową. Berlin – Barcelona za 85 złotych w obie strony to korzystna oferta dla Ciebie. W artykule przedstawimy cały plan wycieczki.

Tani lot Berlin – Barcelona za 85 złotych w obie strony to okazja i musisz pamiętać, że wiele osób teraz będzie mogło poprzez to wykupić to i możesz zostać z niczym.

22

Tani lot Berlin – Barcelona to koszt 9,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:45 – 12:20.  Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 17 luty, planowany powrót 24 luty stycznia.
Tani powrót Barcelona – Berlin  to koszt 9,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:30 – 09:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 24 luty stycznia.

Jak widzimy jest to bardzo tani lot i warto z niego tak na prawdę skorzystać. Myślę, że nie będziesz miał problemów z rezerwacją biletu, jak co to prosimy o kontakt.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ