Chcesz wyjechać do Grecji? Otóż dzięki naszej ofercie będziesz mógł to zrobić o wiele taniej, moim zdaniem bez żadnych problemów będziesz mógł zakupić bilet, ponieważ tutaj raczej nie będzie aż tak dużo chętnych. Dla osób zainteresowanych jest to jednak znakomita oferta, która pozwoli na bardzo tani transport. Lot odbywa się dzięki bardzo taniemu przewoźnikowi jakim jest Ryanair. Jest to sprawdzona firma i nie należy się obawiać żadnych dodatkowych opłat.

Tani wypad do Grecji z Warszawy jest możliwy już od 78 złotych w jedną stroną. Jest to bardzo dobra cena i należy pamiętać, że jest taka szansa, że osoby wykupią nam nasze miejsca i nie będziemy mogli już wykonać rezerwacji po tak okazjonalnej cenie. Także jeżeli jesteś pewny, że musisz lecieć do Grecji to zamawiaj bilet już dzisiaj.

Przykładowy Tani Lot Warszawa – Grecja trwa od 1 grudnia i przylot mamy już 2 grudnia – jeżeli chcemy wracać. Całościowo będzie to koszt 156 złotych.

12

Wylot 1 grudnia jest we wtorek i trwa od 17:55 do 21:35. A przylot 2 grudnia to środa i trwa od 15:50 do 17:30. CEna całkowita za lot  w obie strony to 156 złotych. Jeżeli będziesz miał jakiś problem ze swoim lotem to zawsze możesz śmiało skorzystać z komentarzy bądź skontaktować się z nami.

Link do oferty:

http://www.ryanair.com/pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ