Mamy dla Państwa bardzo dobrą promocje wylotu do Brukseli z Gdańska. W ten sposób będziesz mógł zabrać bardzo szybko i sprawnie swoją dziewczynę na romantyczny weekend Walentynowy. Za 78 złotych będziesz miał możliwość szybkiej rezerwacji lotu w obie strony i nie będziesz musiał się martwić o nic innego. Wszystko teraz jest w twoich rękach, jeżeli szybko zarezerwujesz bilet dla siebie, to będziesz mógł bardzo dużo zaoszczędzić. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi – Gdańsk to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych. To nie jest dużo, jednakże musisz pamiętać o tym, że wiele ludzi również będzie chciało w tym samym czasie zamówić ten bilet, dlatego musisz się pilnie śpieszyć i w ten sposób będziesz mógł go dostać na 99%!. Poniżej przedstawiamy przykładowy lot.

bruksela

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ