Wiele użytkowników ostatnio pytało nas o tani lot do Barcelony w pierwszej połowie Stycznia, dodatkowo wymagane było + 4 dni minimum podróży. Znaleźliśmy dla Was bardzo dobra opcje, w okazjonalnej cenie. Musisz wiedzieć, że niestety nie będzie ta promocja trwać długo, gdyż to jest bardzo dobra i skuteczna opcja na tanie podróżowanie. Jeżeli chcesz zarezerwować dla siebie ten lot to musisz z tego skorzystać już dzisiaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 113 złotych w obie strony. Prawda, że mało? Warto jest z tego skorzystać i cieszyć się życiem i bardzo tanią podróżą.
barca444

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 07:00 do 09:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 348,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 stycznia, planowany powrót 17 stycznia.

Tani powrót Barcelona -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:20 do 13:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ