tanie bilety lotnicze do Budapesztu
Budapeszt

Kolejna bardzo dobra propozycja dla Ciebie. Jeżeli masz gotówkę i czas, aby polecieć do Londynu Luton to skorzystaj z tego, ponieważ następna opcja może nie być dostępna już dla Ciebie. Zastanów się czy nie byłoby fajnie polecieć tak na kilka dni i nie stresować się niczym. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem już teraz.

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Dzięki temu będziesz mógł bez problemu w kilka minut uzyskać lot, jeżeli będziesz tego chciał. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot Szczecin – Londyn Luton:
londyn

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:05 do 13:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 czerwca, planowany powrót 14 czerwca.

Tani powrót Londyn Luton -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:40 do 11:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ