Mam dla ciebie propozycje taniego lotu na Maltę. Jest to bardzo piękne miejsce i na pewno każdy chciałby tam pojechać i odpocząć na chwilkę. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobra opcja i na pewno będziesz mógł bez problemu znaleźć dla siebie tam miejsce. Jeżeli cię to zainteresowało to zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem do tego miejsca. Zapraszam do zapoznania się z artykułem już teraz.

Tani lot Berlin – Malta to koszt tylko i wyłącznie za lot w obie strony. Myślę, że jest to bardzo duża promocja i dzięki temu będziesz mógł bez problemu polecieć tam bez nadwyrężania portfela. Oferta jest wyśmienita, także należy się śpieszyć, ponieważ jest dużo chętnych. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

.malta

Tani lot Berlin – Malta to koszt 31,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:00 › 13:00. Opcja plus jest dostępna w cenie 84,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 26 czerwca, planowany powrót 30 czerwca.
Tani powrót Malta -> Berlin to koszt 31,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:35 › 19:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 84,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 30 czerwca.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ