Od kilku lat publikujemy dla Was ciekawe oferty. Staramy się dotrzeć do oferty na które jest największe zapotrzebowanie. Aktualnie tanie loty do Barcelony są bardzo korzystne i wydaje mi się, że dzięki temu ty jako zwykła osoba będziesz mogła zaoszczędzić bardzo dużo w skali roku jeżeli aktywnie podróżujesz jak my. Dodatkowo jeżeli potrzebujesz jakiegoś taniego lotu to bez problemu będziesz mógł poprosić nas o pomoc i w najbliższym czasu udostępnimy informacje o danym locie. Wracając do tematu, dzisiaj będziemy prezentować dla Państwa ofertę taniego lotu Gdańsk – Barcelona. Zapraszam do przeczytania oferty!

Tani lot Gdańsk – Barcelona to okazje i warto jest z niego skorzystać, ponieważ kosztuje to tylko i wyłącznie  148 złotych. Poniżej przedstawiamy przykładowy lot:

milk1

Tani lot Gdańsk – Barcelona to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 17:10 do 20:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 319.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 grudnia, planowany powrót 13 grudnia.

Tani powrót Barcelona -> Gdańsk to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 20:50 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 348.40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ