Dzisiaj mamy do zaprezentowania państwu bardzo tani lot do Rzymu. Moim zdaniem nie ma nic lepszego jak udana wycieczka do Rzymu. Tutaj zawsze mogłem się odprężyć i bardzo dużo zwiedzić, a to tak na prawdę jest najważniejsze aby nas wewnętrznie szkolić. Piękne miasto w niskiej cenie to raj dla wielu osób i na pewno będziesz zadowolony z działania tanich linii lotniczych. Jeżeli uda Ci się wyjechać to proszę o pozostawienie opinii, zdjęcia zarezerwowanego lotu. Zapraszam do przeczytania całego naszego dzisiejszego artykułu.

Tani lot Poznań – Rzym Ciampino to rewelacyjna okazja dla wszystkich, którzy chcą odmieniać swoje życie czy chociaż raz w życiu ujrzeć Rzym. Poniżej przedstawimy dla Państwa podstawową propozycję:

stycz4

Tani lot Poznań – Rzym Ciampino to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:35 → 11:45. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 13 stycznia, planowany powrót 20 stycznia.
Tani powrót Rzym Ciampino- Poznań   to koszt 109,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:55 → 09:10. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 20 stycznia.

Jeżeli będzie Wam odpowiadał termin to możecie już rezerwować. Nie wiadomo ile to potrwa i jak długo ta promocja jeszcze będzie istnieć.

Link do oferty:

http://samolotemtaniej.pl/tani-lot/POZ/CIA/FR/160113-160120/2

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ