Dzisiaj mamy dla Ciebie propozycję taniego lotu z Katowic do Bologny. Jest to bardzo krótki lot, który na pewno nie będę powodować u Ciebie zmęczenia, które jest bardzo częste podczas dłuższych podróży. Przykładowy przez nas lot z Katowic do Bologny przewidywany jest na pierwszą połowę maja. Jeżeli jesteś zainteresowany to zarezerwuj dla siebie ten lot już dzisiaj. 

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zainteresowanych na ten lot może być bardzo dużo, także jeżeli chcesz ten bilet to będziesz musiał się pośpieszyć, ponieważ w ten sposób zagwarantujesz dla siebie tani lot. Poniżej przesyłam dla Państwa przykładowy tani lot:

bologna

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:05 do 14:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 maja, planowany powrót 13 maja.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ