Pora na kolejną promocje do Aten. Jest to bardzo krótki lot, który kosztuje bardzo mało. Tak na prawdę masz tutaj zagwarantowaną najtańszą opcje podróży do Aten. Tak na prawdę ciężko byłoby znaleźć coś lepszego dla siebie nawet w innych formach transportu. Jak możesz to ucz się oszczędzać zawsze za to można pojechać gdzieś indziej bądź po prostu wpłynąć o wiele lepiej na kulturę w tym miejscu gdzie jesteśmy. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Modlin – Ateny to koszt tylko i wyłącznie 198 złotych. Za tą kwotę będziesz mógł lecieć w obie strony i oszczędzać razem z nami. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to skorzystaj z tego prędko, bo taka opcja może się nie pojawić drugi raz. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.

anetn

Tani lot Warszawa – Ateny to koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:55› 21:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 319 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 26 lutego, planowany powrót 29 lutego.
Tani powrót Ateny  -> Warszawa to koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:25› 19:05. Opcja plus jest dostępna w cenie 319 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 29 lutego.

Link do oferty: ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ