ScandicParken

Mamy do przedstawienia państwu bardzo atrakcyjną ofertę poprzez co możemy bardzo szybko i skutecznie przemieścić się do Norwegii w bardzo niskiej cenie. Teraz są bardzo duże promocje, gdyż w tym okresie bardzo mało osób podróżuje i wszystko staje się tańsze. Wydaje mi się, że w ten sposób możesz bardzo dużo zaoszczędzić i tak na prawdę wydać to na coś lepszego. 

Bardzo tani bilet lotniczy do Norwegii to tylko początek, gdyż na miejscu w tym okresie będziesz mógł wyjątkowo tanio wynająć pokój w hotelu. W tym okresie jest bardzo dużo miejsc, ponieważ ludzie na zimę wolą wyjechać w ciepłe kraje. Poniżej przedstawiamy planowaną wycieczkę do Norwegii. Inne daty mogą różnić się od siebie znacznie cenami, także uważajcie na to.

maslo1

Tani lot Gdańska – Alesund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WIZZ Discount Club, a bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 14:10 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59/39 złotych oraz opcja PLUS za 316.90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 30 października, planowany powrót 1 listopada.

maslo2

Tani powrót Alesund -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WIZZ Discount Club, a bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 16:40 do 18:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59/39 złotych oraz opcja PLUS za 316.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 listopada.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ