Jesteś zainteresowany bardzo tanim lotem do Barcelony? To będzie dla Ciebie szansa. Już dzisiaj specjalnie dla Ciebie udostępniamy opcje promocyjne. Tani lot w bardzo atrakcyjnej cenie, pozwoli ci zaoszczędzić pieniążki i przeznaczyć je na jakiś inny bardziej konkretny cel. Gdańsk – Barcelona to bardzo częste połączenie i warto jest zwrócić uwagę na to przy zakupach biletu, gdyż po kilku godzinach, dniach ta opcja może być już niedostępna i nie będziesz mógł kupić biletu. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Tani lot Gdańsk – Barcelona to kwota 148 złotych. Lot będzie realizowany przez sprawdzonego przewoźnika WizzAir, który specjalizuje się w tanich liniach lotniczych. Także nie ma czego się obawiać.

bar1

Tani lot Gdańsk  – Barcelona to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 17:10 do 20:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 319,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 24 stycznia.

Tani powrót Barcelona -> Gdańsk  to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 20:50 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 319,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ