Już dzisiaj mamy dla Was okazje i dzięki temu będziesz mógł bardzo dużo zaoszczędzić. Wszystko dzięki bardzo dobrym promocją, które w ostatnim czasie bardzo często pojawiają się na wizzair.com Jest o serwis, który umożliwia tanie loty do wielu krajów. Jest stałym graczem na rynku i w ten sposób będziesz mógł szybko oraz skutecznie i przede wszystkim pewnie nabyć bilet. W tym artykule przedstawię szczegółową opcje rozpisania lotu Katowice  – Neapol.

Tani lot Katowice – Neapol to koszt 78 złotych. Nie będziesz musiał wiele przepłacać, wystarczy tylko, że zamówisz w dość szybkim czasie bilet, gdyż wiele innych osób również będzie mogło chcieć go zamówić za ciebie. Poniżej prezentuje przykładowe terminy taniego lotu:

Tani lot Katowice – Neapol to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:20 – 12:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 24 stycznia, planowany powrót 27 stycznia.

Tani powrót Neapol -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:00 do 15:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ