Można powiedzieć, że lot z Pragi będzie bardzo męczący, jednak jeżeli myślisz o Dubaju to powinna cena Ci to zrewanżować, ponieważ koszt jest bardzo mały i tak na prawdę warto jest w ten sposób zaoszczędzić. Tani lot Praga – Dubaj to koszt 999 złotych.  Dubaj to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które jest niesamowicie rozwinięte pod kątem architektury oraz różnorodnej kultury. Tutaj tak na prawdę wszystko jest wymieszane. 

Mamy dla Państwa informacje do podróżach do Dubaju, które są dostępne tak na prawdę w każdym miesiącu od października do lipca 2016 roku, tylko w wybranych dostępach czasowych. Musisz wybrać sobie teraz termin, abyś mógł kupić bilet w promocyjnej cenie. To jest bardzo duże udogodnienie, później tylko hotel + samochód i sprawa załatwiona.

Przykładowy wylot oznaczyliśmy na 5 listopada 2015 roku, jest o czwartek. Lot odbywa się z jedną przesiadką PRAGA – KIJÓW – DUBAJ. Wylot trwa 12h 20m. Czas wylotu 11:15.

list1

 

A przylot na 13 listopada 2015 roku, jest to Piątek. Lot odbywa się z jedną przesiadką DUBAJ – KIJÓW – PRAGA. Długość lotu 9h 30m. Czas wylotu: 04:05.

Jak widzimy podróż zawiera również wszystkie opłaty oraz podatki, także aby dostać się do dubaju musisz tylko i wyłącznie wydać 999 złotych czyli 449.5 złotych w jedną stronę.

Link do oferty i dostępnych terminarzy:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1680

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ