Mamy dla Państwa bardzo dobrą ofertę wylotu do Mediolanu, dzięki której będziecie mogli zaoszczędzić, a dodatkowo w o wiele lepszy sposób poznać inną kulturę, wzbogacić swój język oraz zdolności interpersonalne. Moim zdaniem Mediolan jest to miejsce w którym ludzie są otwarci i dzięki temu będziesz mógł dowiedzieć się wiele innych ciekawych rzeczy na które będziesz miał ochotę. Zastanów się nad tym. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Mediolan to nie duży koszt. Tak na prawdę kosztuje on tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony, także jest to kwota prawie jak za przejazd na terenie Polski odcinka Katowice – Gdańsk. Zastanów się co chcesz uczynić ze swoim życiem i czy chcesz zaryzykować podróż w odległe miejsce? Tanie loty są dla każdego i wiele osób z tego korzysta. Poniżej przedstawiam tani lot:

mediolan32323

Tani lot Gdańsk – Mediolan to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 10:15 do 12:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 lutego, planowany powrót 12 lutego.

Tani powrót Mediolan -> Gdańskto koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:55 do 14:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ