Niesamowita okazja, która pozwoli Ci szybko oraz efektownie odpocząć. Już dzisiaj będziesz miał niesamowitą możliwość efektownego i taniego spędzenia czasu na Cyprze. Moim zdaniem w takiej cenie warto jest się poświęcić i zaryzykować rezerwacje swojego biletu, ponieważ jak przepadnie to bez problemu można go udostępnić potem drugiej osobie*. Nie musisz obawiać się o to, że jest to tani lot, ponieważ jest to sprawdzona linia lotnicza i wiele osób tak podróżuje. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym artykułem.

Tani bilet lotniczy Warszawa Chopin – Larnaca – Warszawa to jedynie koszt 128 złotych. Moim zdaniem warto jest zakupić bilet i później odpoczywać ze swoją drugą połówką. Poniżej przedstawiamy naszą propozycje lotu:

cypr

Tani lot Warszawa Chopin – Larnaca to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 stycznia, planowany powrót 24 stycznia.

Tani powrót Larnaca -> Warszawa Chopin to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 284.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 24 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ