Masz dość pracy bądź innych obowiązków, które nie dają Ci spokoju? W prosty sposób możesz szybko odpocząć oraz zregenerować swoje siły do dalszej efektywnej pracy. Musisz wiedzieć, że Barcelona pomoże ci szybko oraz skutecznie zwiększyć możliwość swojego organizmu i będziesz mógł wrócić o wiele sprawniejszy do swojego normalnego życia. Czasami trosze zrobić sobie kilka dni przerwy.

W naszej dzisiejszej ofercie będziemy prezentować 3 dniowy odpoczynek w Barcelonie za 198 złotych w obie strony. Jest to tani lot Kraków – Barcelona.

Tani lot Kraków – Barcelona to koszt 99 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:15 do 19:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 99 złotych oraz opcja PLUS za 319 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 grudnia, planowany powrót 8 grudnia.

1

Tani powrót Barcelona -> Kraków to koszt 99 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:20 do 23:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 99 złotych oraz opcja PLUS za 319 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 grudnia.

Jak widać zaplanowanie urlopu z linią Ryanair.com to nic prostego i teraz może to zrobić tak na prawdę każdy. Jeżeli będziesz potrzebował jakiejś pomocy związanej z rezerwacją lotu to zawsze możesz napisać do nas i z chęcią Państwu pomożemy.

Link do oferty:

http://www.ryanair.com/pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ