Dzisiaj mamy dla Państwa propozycje 3 dniowej wycieczki Katowice – Mediolan w bardzo niskiej cenie. Można powiedzieć, że to jest najniższa możliwa cena jaka byłaby dostępna dla ciebie. Mediolan jest to bardzo piękne miejsce, które pozwala Ci efektownie oraz szybko zrozumieć ich kulturę i poznać podstawowe miejsca, które są warte uwagi. 3 dni w zupełności będą mogły Ci wystarczyć do zbadania podstawowych miejsc. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt 78 złotych w obie strony i warto jest skorzystać z takiej opcji, jeżeli macie dostępny wolny termin, niż płacić później 3-5 razy więcej za zwykły bilet. To pozwoli Wam zaoszczędzić, a dodatkowo nabrać doświadczenia w tanich biletach lotniczych. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:mediolos-akt

Tani lot Katowice – Mediolan to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 lutego, planowany powrót 9 lutego.

Tani powrót Mediolan -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:20 do 10:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ