Dzisiaj mamy dla Ciebie 3 dniową okazje, dzięki której będziesz mógł w prosty oraz szybki sposób dostać się z Gdańska do Frankfurt Hahn. Dobrze jest zwiedzać świat, ponieważ to pozwoli Nam w prosty sposób powiększać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi ludźmi. Rób wszystko abyś mógł w prosty oraz szybko sposób poczuć się lepiej i rozwijać się duchowo. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą okazją taniego lotu dla Ciebie.

Gdańsk – Frankfurt Hahn to bardzo tani lot i dzięki temu będziesz mógł za 78 złotych zakupić bilety w obie strony. Korzystaj z takich atrakcyjnych okazji, ponieważ w przyszłości będziesz mógł z tego korzystać jak inni. W ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić nawet do 150% ceny biletu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
frankfurt

Tani lot Gdańsk – Frankfurt Hahn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 19:25 do 21:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 lutego, planowany powrót 23 lutego.

Tani powrót Frankfurt Hahn -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:40 do 23:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 23 lutego.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ