PolskiBus.com i PolskiBusGold.com udostępnił kolejną porcje biletów dla swoich klientów. Mamy okazje zgarnąć naprawdę korzystną ofertę i właśnie w ten sposób szybko i skutecznie zyskać na swojej pasji do podróżowania. Należy zwrócić uwagę również, że cena biletu to minimum 2 PLN, ponieważ najtańszy bilet kosztuje 1 PLN, a dodatkowo 1 PLN to opłata za rezerwacje. Spieszcie się, bo za niedługo już nie będzie tej promocji!

test11

Firma PolskiBus.com działa już na rynku kilka lat i jak na razie osobiście nie miałem z nimi problemów. Można podróżować do 40 polskich miast takich jak: Katowice, Częstochowa, Kraków, Gdańsk, Lublin, Kielce, Lublina, Kalisza, Olsztyna, Łodzi, Opola, Ostródy, Ostrowca Świętokrzyskiego, Radomia, Rzeszowa, Poznania, Szczecina, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Torunia, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzegu, Elbląga, Siedlec, Zakopanego, , Skarżysko Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

test22

Warto również podążać na bieżąco za rozwojem, gdyż pojawiła się nowa marka PolskiBusGold. Firma przewiozła ponad 14 milionów pasażerów od czerwca 2011 roku. Dodatkowo obsługuje takie miejsca jak: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Rygę, Wiedeń, Wilno oraz Tallinn.

Bilety można już zakupić na stronie http://www.polskibus.com. Promocja przeznaczona jest dla przejazdów od 4 listopada do 12 grudnia.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ