image

Nowy wiosenny kalendarz na kwiecień i maj, a wraz z nim pula biletów za 1 zł (plus opłata rezerwacyjna 1 zł) od PolskiegoBusa. Sprzedaż ruszyła dziś, 21 stycznia. Bilety zarezerwujecie na okres od 27 marca do 25 maja 2015.

Pamiętajcie, iż liczba promocyjnych biletów jest ograniczona – jest to jeden lub kilka biletów na każdy kurs. W promocyjnej cenie możecie jechać m.in. z Warszawy, Wrocławia czy Katowic. Kierunkiem podróży może być Berlin, Wilno, a nawet Praga.

Bilety kupicie na stronie PolskiBus.com.

 

”PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno.  Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 8,5 miliona pasażerów.„

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ