PolskiBusKilka szczegółów oferty:

  • Już od 1 października rusza nowa linia P19 Szczecin – Berlin

  • Pasażerowie będą mieli do dyspozycji 6 połączeń dziennie

  • Linia P19 jest obsługiwana przez komfortowe autokary wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, uchylne skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz klimatyzację

  • Bilety są dostępne w cenie już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej

  • Rezerwacji można dokonać na stronie www.polskibus.com

PolskiBus.com ma ogromną przyjemność poinformować, że od 1 października, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchamia połączenie Szczecin – Berlin w ramach nowej linii P19. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji aż 6 połączeń dziennie. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1zł opłaty rezerwacyjnej. Zarezerwuj swój bilet już dziś na www.polskibus.com.

Mam przyjemność poinformować, że w ramach dynamicznego rozwoju wprowadzamy kolejną linię do naszej siatki połączeń! Wraz z początkiem października pasażerowie, którzy planują podróże pomiędzy Szczecinem i Berlinem mogą z powodzeniem wybierać nasze komfortowe autokary! Linia P19, która połączy te wspaniałe miasta jest naszą odpowiedzią na wiele zapytań od pasażerów ze stolicy województwa zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com w ramach linii P19 ze Szczecina do Berlina będą realizowane z przystanku Dworzec Główny III przy ulicy Kolumba 2 o godzinach: 06:45, 08:30, 12:20, 15:45, 18:20, 21:20. Autokary jadące z Berlina do Szczecina będą odjeżdżały z przystanku ZOB Masurenallee 4-6, stanowisko 30 o godzinach: 05:25, 09:35, 11:30, 15:25, 18:35, 21:30. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ