logo

Mamy okazje podróżować w niskiej cenie dzięki PlusBUS. Ich oferta pozwala Nam na wzbogacenie swojego charakteru oraz nabrania więcej pewności siebie. Teraz masz możliwość poszerzyć swoje horyzonty nawet jeżeli nie masz dużych środków na podróż. Wydaje mi się, że lepszej oferty nie będzie w przewoźników nowoczesnych autobusów – warto wziąć to pod uwagę. 

Dzisiejsza promocja obowiązuje wszystkich i można zarezerwować bilet od 1 złotych + 1 złotych opłata za rezerwacje. Została udostępniona duża pula biletów, dlatego wielu z Was bez problemu będzie mogła znaleźć dla siebie bilet. Przejazdy są zrealizowane na trasie Warszawa – Łomża, Warszawa – Ostrołęka, dodatkowo z Białegostoku do lotniska w Modlinie. Cała promocja obowiązuje do końca stycznia 2016 roku. Warto jest się śpieszyć, ponieważ takie promocje bardzo szybko znikają i ludzie lubią podróżować za darmo praktycznie!

Aktualnie widać, że wiele nowoczesnych linii autobusowych jest zainteresowana ściągnięciem klientów w tych miesiącach i jest to norma, ponieważ wtedy o wiele mniej osób podróżuje. Także masz okazje dostać się tam gdzie chcesz i to w doskonale niskiej cenie. Zastanów się tylko gdzie chcesz pojechać i musisz szukać promocji. U nas na bieżąco będziesz mógł znaleźć aktualne promocje, także zapraszamy do przeglądania naszych ofert.

Link do oferty:

https://plusbus.pl

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ