Pendolino
Pendolino

Najtańsze bilety na Pendolino z/do Warszawy mają kosztować 49 złotych. W takiej cenie ma być sprzedawana ograniczona pula miejsc. Jeśli nie uda nam się kupić biletu w cenie 49 złotych, to za przejazd z/do Warszawy zapłacimy średnio około 100 złotych w jedną stronę. Cennik ma być dynamiczny, im wcześniej kupimy i w mniej popularnym terminie tym taniej.

Od 15 września 2014  bilety PKP Intercity kupione na 7 dni przed podróżą będą tańsze o 20%, a na 15 dni o 30%. Wyższe upusty mają zachęcić pasażerów do planowania podróży z wyprzedzeniem.

We wrześniu PKP Intercity wprowadzi wyższe rabaty dla osób kupujących bilety z wyprzedzeniem. 20% zniżki będzie obowiązywało przy zakupie biletów na 7 dni przed planowaną podróżą, natomiast 30% jeżeli pasażer kupi bilet na 15 dni przed wyjazdem. Promocja dotyczy pociągów EIC oraz TLK.

W ofercie „Wcześniej” za bilet normalny w klasie 2 na pociąg Express Intercity relacji Warszawa – Kraków pasażer zapłaci blisko 40 zł mniej, jeżeli zakupu dokona przynajmniej na 15 dni przed podróżą.

Zachęcamy pasażerów do planowania podróży i kupowania biletów z wyprzedzeniem wprowadzając rabaty nawet do 30%. – wyjaśnia Zuzanna Szopowska, rzecznik PKP Intercity. – Jest to kolejny etap przygotowań do wdrożenia dynamicznego zarządzania ceną, które wiąże się z atrakcyjnym ofertami w przedsprzedaży.

W lipcu br. 17% pasażerów PKP Intercity skorzystało z oferty „Wcześniej”. Średnio, w roku jest to ok. 10%.

Od połowy września taniej będzie można również podróżować na trasach: Warszawa – Białystok, Warszawa – Lublin i Warszawa – Łódź. PKP Intercity obniża cenę Biletów Relacyjnych na pociągi TLK, dzięki którym z Lublina do stolicy będzie można dojechać za 37 zł, z Białegostoku za 30 zł, a z Łodzi za 25 zł. Bilety Relacyjne łączą się ze zniżkami ustawowymi.

Bilety w nowych, atrakcyjnych cenach można kupić w kasach oraz w Internecie na stronie www.intercity.pl.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ