image

PKP Intercity stawia na wcześniejsze kupowanie biletów. Im szybciej zaplanujecie swoją podróż pociągiem to możecie jechać taniej o 20% lub 30%. Oferta „Wcześniej Taniej” – 20% i 30% jest dla wszystkich.  

„To nie jest promocja, „Wcześniej Taniej” to stała oferta, która nie traci ważności. Kupując bilet między trzydziestym a piętnastym dniem przed planowaną podróżą, otrzymasz zniżkę do 30% od ceny podstawowej, natomiast kupując między czternastym, a siódmym dniem przed podróżą zapłacisz za bilet nawet do 20% mniej.

Z oferty można skorzystać na dowolnie wybranej trasie krajowej wszystkich kategorii pociągów – Express InterCity (EIC) oraz Twoje Linie Kolejowe (TLK), w klasie 2.

Oferta „Wcześniej Taniej” jest dostępna dla kupujących bilety w kasach, automatach biletowych, przez Internet i przy pomocy telefonu komórkowego (lub innego mobilnego urządzenia) z aplikacją BILkom. Przy zakupie biletu z odpowiednim wyprzedzeniem, zniżka będzie uwzględniona automatycznie.

Rabat w ofercie „Wcześniej Taniej” otrzymają również osoby, które kupują bilety ulgowe zgodnie z przysługującymi im ulgami. Ofertę można łączyć z promocją „Bilet Rodzinny”. Nie stosuje się jej natomiast do przejazdów grupowych.” (źródło intercity.pl)

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ