PendolinoZnamy już ceny przejazdu długo oczekiwanymi pociągami Pendolino. Pasażerowie od połowy grudnia zapłacą za bilety w 2 klasie od 49 do 189 zł.

InterCity chce sprzedawać bilety w tzw. dynamicznym systemie sprzedaży czyli jak linie lotnicze.  W najniższej cenie, biletów ma być około 20 sztuk na każdą trasę, następne bilety będą sprzedawane kolejno za 70%, 80%, 90% oraz 100% ceny maksymalnej.

„Zadaniem dynamicznego systemu obsługującego sprzedaż biletów będzie m.in. analizowanie popularności poszczególnych tras, ale również godzin odjazdu. To oznacza, że im bardziej będzie popularny pociąg, tym mniejsza szansa na zakup tańszych biletów. Każdej nocy system będzie analizował zakupione bilety i wprowadzał nowe limity biletów w ramach poszczególnych koszyków cenowych.”

„Chcąc kupić najtańsze bilety, trzeba je zarezerwować co najmniej dwa tygodnie przed wyjazdem. Bilety będą dostępne w systemie sprzedaży z miesięcznym wyprzedzeniem. Na zniżki mogą liczyć pasażerowie kupujący bilet zarówno w kasie, jak i przez internet. Warto też pamiętać, że w Pendolino będą obowiązywały ustawowe zniżki np. dla studentów.” (źródło wyborcza.pl)

Ceny biletów na połączenia EIC Premium – Pendolino (ceny w jedną stronę):

  • Wrocław – Warszawa: 59-150 złotych
  • Katowice – Warszawa: 49 – 150 złotych
  • Kraków – Warszawa: 49 – 150 złotych
  • Gdańsk/Trójmiasto – Warszawa: 49 – 150 złotych
  • Kraków – Trójmiasto: 98-189 złotych
  • Katowice – Trójmiasto: 98-189 złotych
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ