darmowe bilety w Pendolino
darmowe bilety w Pendolino

 

 

 

 

 

 

 

Pisaliśmy o połączeniu promocji walentynkowej i ulgi ustawowej 100% dla dzieci do lat 4 tutaj:

http://www.taniwypad.pl/2015/02/19/absolutny-hit-darmowe-bilety-na-pendolino/

W komentarzach wyrażaliście sporo wątpliwości, nadarzyła się okazja żeby to zweryfikować. Jeden z pasażerów podesłał zdjęcia biletów za absolutne 0 (zero) pln.

Było sporo problemów przy kasie, wystawienie biletu trwało blisko 20 minut, powrotny wypisany z błędem ale generalnie wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Doszło nawet do kuriozalnej sytuacji:  inne osoby chcące skorzystać tylko z promocji walentynkowej dowiedziały się o 7 rano w sobotę, że muszą jeszcze czekać  17 godzin do rozpoczęcia promocji!! Na szczęście po kilku minutach perswazji kasjerka zrozumiała i bilet wystawiła.

Generalnie miło, że nieustannie dotowana z naszych podatków, spółka Intercity, pomimo wątpliwości, postanowiła interpretować regulamin promocji na korzyść podatników. Tak trzymać. 

Zostały jeszcze 3 dni promocji, zapraszamy do korzystania. Przypominamy, że darmowe bilety obowiązują we wszystkich pociągach spółki Intercity w nieograniczonych ilościach. Również w Pendolino. Ciekawe czy dostawią wagonów jak braknie miejsc..

Fantastyczna okazja na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu tani wypad na weekend i to w dodatku komfortowym i szybkim pociągiem jakim jest Pendolino

Wkrótce zamieścimy kolejne sposoby na darmowe tanie bilety lotnicze, kolejowe, autobusowe. Obserwujcie tą stronę!! Lajkujcie i udostępniajcie znajomym !!

Zapiszcie się do newslettera żeby być informowanym na bieżąco i automatycznie!!

darmowe bilety w Pendolino

 

 

 

 

 

 

 

 

pendolino z darmowymi biletami

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

2 KOMENTARZE

  1. Dzięki Wam! We Wrocławiu nie było problemów, ale kasjerce też zajęło wystawienie biletów z 15min – ludzie za nami trochę zgrzytali zębami. Wypad Wrocław->Opole->Wrocław zaliczony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ