Wyjazd do Norwegi nie musi być dla Ciebie już sporym obciążeniem finansowym. Jeżeli dobrze wybierzesz dla siebie termin to będziesz mógł już wybrać dla siebie trasę już za 78 złotych w OBIE STRONY. Bardzo promocyjna cena i warto jest się śpieszyć, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że w kilka dni tanie loty do Oslo się rozejdą. 

Tanie loty Warszawa – Oslo – Warszawa to całościowy koszt 78 złotych ( podana cena zawiera opłaty + podatku).

oslo1

Tani lot Warszawa – Oslo to koszt 39,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 19:10 do 21:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 4 grudnia, planowany powrót 9 grudnia.

oslo2

Tani powrót Oslo – Warszawa to koszt 39,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 21:40 do 23:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 grudnia.

Przed wyjazdem bardzo ważne jest aby zrobić konkretny plan wycieczki, ponieważ Norwegia ma srogie zimy i niestety w Grudniu bez planu może być ciężko. Bardzo dobrym rozwiązaniem może być kontakt z Polonią w Norwegii, bądź swój własny plan.

Adresy potrzebne do wykonania rezerwacji:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

  1. Może i ta promocja jest dobra ale dzisiaj jest jutro nie ma….. Za to jest karta Ryanair BPH, która jak jest używana umiejętnie, ale bez spinki, to dzieki niej możesz mieć 4 darmowe bilety rocznie!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ