Londyn, stolica Zjednoczonego Królestwa to jedno z najważniejszych ekonomicznie, gospodarczo i politycznie miast świata. Jest to również metropolia obfitująca w znane na całym świecie zabytki. Do Londynu możesz polecieć z Poznania już do 98 zł w dwie strony.

Tanie loty do Londynu

Już dziś za jedyne 98 zł możesz na Flipo.pl zarezerwować tanie loty do Londynu z Poznania z wylotem 5 października 2016 oraz powrotem 12 października 2016 w liniach lotniczych Ryanair. Tutaj możesz znaleźć informacje na temat przewozu dzieci i bagaży w liniach Ryanair, natomiast tutaj możesz dowiedzieć się jak najlepiej dotrzeć na poznańskie lotnisko w Ławicy. W wyszukiwarce Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Londynie. Do poruszania się po mieście możesz wynająć samochód, klikając w wyszukiwarkę u dołu strony.

Atrakcje Londynu

Do najważniejszych atrakcji Londynu należą Tower of London, Big Ben, Pałac Westminsterski, będący siedzibą Parlamentu. Główną świątynią angielskiej stolicy Katedra Świętego Pawła. Kolejnym charakterystycznym budynkiem Londynu jest Most Tower Bridge nad Tamizą. Pałac Buckingham jest od 1837 roku siedzibą monarchów brytyjskich. Hyde Park jest jednym z parków królewskich w Londynie. Warto zajrzeć do Galerii Tate Modern oraz Muzeum Brytyjskiego. Więcej informacji na temat Londynu i Wielkiej Brytanii znajdziesz w przewodnikach serii Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Odwiedzaj codziennie nasz serwis Taniwypad.pl oraz facebookowy fanpage. Znajdziesz tu oferty i promocje na tanie loty do Londynu, Paryża, Rzymu, Madrytu i innych europejskich metropolii z Poznania, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Katowic oraz innych polskich miast. Korzystając z wyszukiwarek na naszym serwisie możesz dokonać rezerwacji na tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, możesz wynająć samochód oraz zamówić przewodnik turystyczny po zwiedzanych miejscach. Z naszą pomocą możesz zorganizować cały swój urlop, wakacje lub weekend. Zapraszamy Was również do zostawiania informacji w komentarzach, jakie lokalizacje i w jakim czasie najbardziej Was interesują. Zestawimy dla Was najatrakcyjniejsze rozwiązania na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ