bgly

Dzisiaj mamy dla Państwa atrakcyjną ofertę z której każdy tak na prawdę będzie zadowolony. Trudno jest znaleźć lepszą opcje taniego lotu do Lyon i musisz zwrócić uwagę, że to może po kilku dniach, godzinach zniknąć. Promocja nie będzie dostępna. Zrób sobie dłuższy tydzień wypoczynku z Krakowa do Lyon już za 223 złotych. Taka okazja się już nie powtórzy, a warto jest spróbować chociaż raz w życiu takiej taniej opcji. Zawsze to później zachęca do następnych podróży.

Przelot organizowany jest przez linie easyJet w cenie 223 złotych. Taka cena jest dla każdego! W tym przewozie nie musimy mieć żadnego członkostwa, aby mieć tańsze bilety. Można zapłacić dowolną kartą płatniczą. Rozmiar bagażu maksymalny to 56 x 45 x 25 cm. 

lyon

Przykładowy lot zawiera całościową cenę  223 złotych przy płatności kartą debetową oraz 227 złotych przy płatności kartą kredytową. Wylot odbywa się 08 grudnia 2015 roku, a przylot jest 13 grudnia 2015 roku. Cela biletu powrotnego jest troszkę droższa, ponieważ jest to niedziela i zbliżają się święta. Jednak to jeszcze nie jest szczyt.  Cena zawiera w sobie wszystkie opłaty oraz podatku. Warto poszukać również innych terminów, jeżeli nie pasują Wam podane przez Nas. Zazwyczaj jest możliwość edytowania ich o kilka dni itp.

Linki potrzebne do realizowania zamówienia:

http://www.easyjet.com/PL/Booking.mvc/ShowCheapestOutboundFlights?cheapestFlightDate=12%2F22%2F2015%2000%3A00%3A00

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ