Idealna opcja aby wybrać się na udane krótkie wakacje. Można w szybki sposób odpocząć i nabrać motywacji do życia. Jeżeli podróżowanie to twoje hobby to musisz wiedzieć, że to może odmienić twoje życie, ponieważ Bergamo jest bardzo piękny i przyjaźnie nastawiony dla turystów. Przekonasz się kiedy będziesz tam już pierwszy dzień to jest bardzo odczuwalne. 

Przygotowany przez nas lot odbywa się u usługodawcy WizzAir. Jest to sprawdzony i działający od wielu lat tani przewoźnik u którego warto jest wykupować tanie bilety lotnicze. Później zawsze można je tanio i szybko sprzedać. Poniżej przedstawię przykładowy lot:
wylot

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 18:55 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 275.60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 21 listopada, planowany powrót 24 listopada.

przylot

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WIZZ Discount Club, cena bez to 79 złotych. Lot trwa od 21:10 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79/39 złotych oraz opcja PLUS za 315.60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 24 listopada.

Jak widzimy oferta jest bardzo atrakcyjna i trudno z niej nie skorzystać. Nic tylko spróbować i może uda Ci się znaleźć wtedy czas.

Linki do zrealizowania oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ