Dortmund
Dortmund

Dortmund to jedno z najważniejszych i największych miast przemysłowego Zagłębia Ruhry. To jedno z niemieckich centrów biznesowych obfituje również w zabytkowe perełki architektury od czasów średniowiecza. Już dziś dostępne są tanie loty z Katowic do Dortmundu w dwie strony od 118 zł.

Tanie loty do Dortmundu

Klikając w Flipo.pl zarezerwujesz tanie loty z Katowic do Dortmundu. Oferta obejmuje wylot 12 października 2016 oraz powrót 17 października 2016 z liniami lotniczymi Wizz Air. Tutaj możesz dowiedzieć się jak dotrzeć na lotnisko w Katowicach. Klikając tutaj odszukasz informacje o przewozie dzieci oraz bagaży w liniach Wizz Air. Przy użyciu Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Dortmundzie. Do przemieszczania się po mieście dobrym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu. Zrobisz to używając wyszukiwarki u dołu strony.

Atrakcje Dortmundu

Najważniejszymi kościołami Dortmundu są romański St. Peter, romańsko-gotycki Marienkirche oraz gotyckie St. Reinold i St. Johannes. Na uwagę zasługują również zamki: Hohensyburg (ruiny), Haus Bodelschwingh, Hörder Burg (wieża), Haus Westhusen, Haus Rodenberg, Haus Steinhausen, Haus Dellwig oraz pozostałości średniowiecznych fortyfikacji miejskich: Adlerturm, Steinerner Turm, i Torhaus Rombergpark. Miasto słynie również w Niemczech z zabudowań dóbr rycerskich. Ważnymi obiektami kultury są: Teatr Miejski, Muzeum Kultury i Sztuki, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Browarnictwa, Muzeum Samochodów Zabytkowych oraz przede wszystkim Muzeum Przemysłu „Kopalnia Zollern” jako jedno z głównych miast przemysłowego Zagłębia Ruhry. Więcej o Dortmundzie i Niemczech znajdziesz w Przewodnikach Bezdroża.

Tanie loty z Katowic

Zachęcamy do częstego zaglądania na serwis Taniwypad.pl oraz nasz facebookowy fanpage. Znajdziesz tu promocje i oferty na tanie loty z Katowic, Krakowa, Warszawy Wrocławia, Gdańska, Poznania, i innych polskich portów lotniczych do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Hiszpanii, i krajów europejskich. Przy użyciu wyszukiwarek na naszym serwisie możesz dokonać rezerwacji na wynajem samochodu, tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku. Możesz również zamówić przewodnik turystyczny. Przy pomocy naszego serwisu Taniwypad.pl zorganizujesz cały swój weekend, urlop, wakacje. Zapraszamy Was, drodzy użytkownicy do zostawiania informacji w komentarzach, które miasta, kraje, regiony Was interesują, a my wyszukamy najkorzystniejsze rozwiązania dla Was na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ