Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Słoneczna pogoda, egzotyczna roślinność, różnorodne krajobrazy i jasne, piaszczyste wydmy czyli… wymarzony urlop na Wyspach Kanaryjskich 🙂 Biuro Rainbow Tours oferuje świetne ceny biletów czarterowych na Lanzarote z Poznania. Tani wypad już za kilka dni – 6 grudnia na tydzień za 390 zł w obie strony. 

Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Tanie bilety czarterowe kupicie na stronie biura RainbowTours.

Oczywiście w cenie macie bagaż rejestrowany o wadze do 20kg.

Tani wypad: 6.12.2014 – 13.12.2014

Link do oferty

image

Dojazd Jak dojechać z/do lotniska Lanzarote do/z centrum miasta (Arrecife)?

Port lotniczy Lanzarote położony jest koło Arrecife (5 km od jej centrum), na Lanzarote, na Wyspach Kanaryjskich. Ze wzgęldu na tak bliską odległość dojazd do centrum miasta nie zajmuje dużo czasu. Poniżej przedstawiamy możliwości dojazdu:

  • taksówką – postój taksówek znajduje się przed halą przylotów. Lotnisko obsługuje kilka firm, które oferują przejazd, w szczególności do Arrecife. Czas podróży do centrum Arrecife to ok. 15 min, a koszt w zależności od pory dnia ok. €10 taryfa dzienna oraz ok. €11 taryfa nocna.
  • autobusem – między lotniskiem, a centrum kursują dwie linie: 22 (od poniedziałku do piątku) i 23 (w weekendy). Trasa autobusów to: Lotnisko T1 – Lotnisko T2 – Esquina C/ Mastil – Deniland – Playa del Reducto – Juzgados – Dworzec Autobusowy. Koszt biletu wynosi €1.35.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ