wielki Paryż wieża Eiffla

Paryż odwiedzają każdego roku tłumy turystów z całego świata. To bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast świata. Obfituje w atrakcje dla każdego. Stolica Francji dostępna w listopadzie już od 98 zł.

Tanie loty do Paryża

Za jedyne 98 zł z liniami lotniczymi Wizz Air możesz zarezerwować tanie loty do Paryża. Nasza oferta obejmuje wylot z poznańskiego lotniska Ławica 13 listopada 2016 na paryskie lotnisko Beauvais oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi 16 listopada 2016. Swój wypad zrealizujesz klikając tutaj przy użyciu wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Tutaj możesz sprawdzić warunki przewozu dzieci oraz bagażu w liniach Wizz Air, natomiast tutaj dowiesz się jak dojechać na lotnisko w Poznaniu. Korzystając z wyszukiwarki tanich noclegów Booking.com możesz spędzić tanie noclegi w stolicy Francji. Klikając w wyszukiwarkę u dołu strony możesz zarezerwować samochód w celu podróżowania z lotniska oraz przemieszczania się po mieście.

Atrakcje Paryża

Najbardziej znane miejsca w Paryżu to: Wieża Eiffela, Katedra Notre Dame, Sekwana i Luwr. Popularna jest również dzielnica Montmartre. Mieszczą się tu kabarety gdzie balowała XIX-wieczna bohema ze słynnym Moulin Rouge oraz bazylika Sacre Coeur. Stąd rozpościera się przepiękny widok na cały Paryż. La Defense to nowoczesna biznesowa dzielnica drapaczy chmur. Bardzo ważnym historycznym obiektem jest obiektem jest pałac w Wersalu. Świetnym miejscem na wypad z dziećmi jest znajdujący się w okolicach Paryża Disneyland. Więcej informacji na temat Paryża i Francji znajdziesz w jednym z przewodników serii Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Codziennie zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu Taniwypad.pl oraz facebookowego fanpage’a. Wyszukujemy dla Was najkorzystniejsze oferty i promocje na tanie loty do Paryża, Madrytu, Rzymu, Londynu i innych europejskich metropolii z Poznania, Krakowa, Katowic, Warszawy, Gdańska, Wrocławia oraz innych polskich portów lotniczych. Na naszej stronie znajdziesz tanie loty, tanie noclegi, noclegi na lotnisku, wynajmiesz samochód, zamówisz przewodniki po zwiedzanych miejscach. Zapraszamy również do zostawiania w komentarzach sugestii, które miejsca i w jakim czasie najbardziej Was interesują. My znajdziemy najkorzystniejsze dla Was rozwiązania na tanie loty, tanie noclegi. Z nami zorganizujesz cały swój tani wypad.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ