Dominikana
Dominikana
Dominikana

Jeszcze jedna propozycja lotów ze stolicy naszego południowego sąsiada:) Rajskie plaże na Dominikanie dostępne z Pragi za ok. 1 650 zł. Mało dostępnych terminów. Loty w bardzo dobrym okresie na wypad na wschodni przylądek egzotycznej wyspy.

Proponowana podróż nie jest ofertą last minute jak to zwykle bywa pisząc o tanich biletach lotniczych do Punta Cana.

Loty na pokładzie dwóch różnych linii: Delta Air Lines oraz Alitalia z dwoma, kilkunastogodzinnymi przesiadkami w obie strony: w Rzymie oraz w Nowym Jorku.

Na każdym odcinku podróży możecie wnieść na pokład 1 bagaż nadawany do 23 kg, który zawarty jest już w cenie.

Z racji, że podróżujecie różnymi liniami lotniczymi sami bierzecie odpowiedzialność za jakiekolwiek opóźnienia. Także nie wstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu.

Do i z Pragi najtaniej dojedziecie przewoźnikiem autokarowym PolskiBus lub Simple Express. Informujemy o aktualnych promocjach tych przewoźników więc możecie wyłapać tanie bilety autokarowe do stolicy Czech.

Tanie bilety lotnicze kupicie na flipo.pl

Tani wypad:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kiedy  lecieć na Dominikanę?

 Dominikana jest zaliczana do strefy klimatu równikowego. Temperatura praktycznie cały rok utrzymuje się w granicach 30 st. C. jednak najlepsza pora, na podróż jest w okresie od grudnia do kwietnia/maja, bo w tym czasie rzadko pada. W pozostałych miesiącach (od czerwca do października) należy spodziewać się deszczu i wysokiej wilgotności powietrza.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ