Kalifornia

Świetna okazja by zobaczyć San Francisco oraz Santa Ana w jednej podróży. British Airways oferują przeloty open jaw (różne miejsca wylotu i powrotu) za mniej niż 1000 zł. Tanie bilety lotnicze kupicie na podróż od grudnia br. do marca 2016.

Kalifornia
Kalifornia

 

Do Oslo w najniższych cenach dolecicie dzięki nisko kosztowym liniom Ryanair lub Wizz Air. Najtańsze połączenie lotnicze z Goteborg’u do kraju oferuje Ryanair (bilety można kupić w okolicy 100 zł).

Lot do San Francisco (SFO) jest z przesiadką w Londynie (LHR). Wracacie do Goteborg’u (GOT) z Santa Ana (SNA) z międzylądowaniem w Dallas (DFW) oraz w Londynie (LHR). Przesiadki są znośne – maksymalnie kilka godzin.

Na każdym odcinku lecicie z bagażem rejestrowanym o maksymalnej wadze 23 kg.

Poszczególne odcinki odbywacie na pokładach jednej linii, tak więc ona jest odpowiedzialna za jakiekolwiek opóźnienia. Nie wstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie flipo.pl na okres od grudnia br. do marca 2016.

Tani wypad:

  • 979 zł |Oslo (OSL) –   Londyn (LHR) – San Francisco (SFO) – Santa Ana (SNA) – Dallas (DFW) – Londyn (LHR) – Goteborg (GOT) | KALENDARZ TERMINÓW

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend. Informujemy o wszystkich najlepszych, aktualnych promocjach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, kolejowe oraz autkowarowe.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ