Zanzibar
Zanzibar

Atrakcyjna oferta na przeloty do Tanzanii. Ceny biletów na trasie Praga (PRG)→Zanzibar (ZNZ)→Praga(PRG) są za niezłe 2 059 zł! Jest sporo dostępnych terminów.

Zanzibar
Zanzibar

 

Zanzibar to znana wyspa eksportująca wiele przypraw. Dzięki dogodnemu klimatowi są tu plantacje goździków, gałki muszkatołowej, cynamonu i pieprzu, co nadało mu przydomek Wyspy Przypraw.

Podróż jest z dwoma znośnymi przesiadkami: w Amsterdamie oraz Nairobi. Wszystkie odcinki podróży pokonujecie na pokładzie KLM, tak więc za jakiekolwiek opóźnienia odpowiada linia. W podróż możecie udać się od maja do grudnia (brak wylotów w grudniu). Nie wstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu.

Na każdym odcinku trasy lecicie z dwoma bagażami rejestrowanymi o max. wadze 23 kg, które są już zawarte w cenie.

Do Pragi najtaniej dojedziecie przewoźnikiem autokarowym PolskiBus lub Simple Express.

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

 

Tani wypad:

 

Kiedy lecieć na Zanzibar?

Na Zanzibarze panuje klimat podrównikowy – wilgotny i gorący. Wyspa leży na półkuli południowej, więc pory roku są tam przeciwnie aniżeli na półkuli północnej. Pora sucha występuje dwa razy. Pierwszy raz w zimie, czyli w miesiącach czerwiec – październik, drugi raz w lecie, czyli okres od stycznia do lutego. W tym czasie wieje monsun południowy o nazwie kusi, nie występują opady deszczu, a morska bryza łagodzi upał. Jest to najlepszy okres na podróż. W miesiącach marzec-maj oraz listopad-grudzień występuje pora deszczowa. Wiele kurortów wczasowych jest wtedy zamkniętych z racji obfitych deszczów.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ