Bardzo dobra cena za bilety last minute do Maroka. Tanie, bezpośrednie przeloty z Poznania są za 387 zł w obie strony od biura podróży Tui.pl Tani wypad za pare dni (24.04).

Agadir

 

Jest to typowa oferta Last Minute – wylot już 24 kwietnia na 7 dni. Na pokład samolotu możecie wnieść bagaż podręczny + bagaż rejestrowany.  W cenie macie również podstawowe ubezpieczenie.

Tani wypad:  27.03.15-03.04.15

Link do ofert

image

image Co warto zwiedzić w Agadirze?

Agadir obecnie jest znany jako jeden z największych ośrodków turystycznych w Maroku. Oferuje turystom słoneczny klimat prez cały rok. Znajduje się tu wiele sklepów, restauracji, dyskotek, a wokół meczetów jest wiele straganów, na których można kupić ciekawe wytwory arabskiego rzemiosła (biżuterię, wyroby ze srebra lub miedzi, dywany). Strefa hotelowa ma bardzo dobrą lokalizację – zarówno blisko plaży, jak i centrum.

Będąc, w tym marokańskim mieście warto zobaczyć:

  • Ruiny kazby – górują nad miastem. Są położone w jego północnej części. Obecnie można zobaczyć tam mało imponujący fragment murów, lecz warto tam być, by zobaczyć panoramę Agadiru.
  • Jardin de Olhao – jeden z piękniejszych parków Agadiru. Godziny otwarcia: wt-nd: 9:00-12:00 i 15:00-18:00
  • Park Vallee des Oiseaux – znajduje się tu zoo, plac zabaw, ptasznina i ciekwawa roślinność. Jest w niedalekiej odległości od plaży, w związku z czym jest tu wiele turystów.
  • Ujście Wadi Sous – jedyne miejsce by zobaczyć tysiące różowych flamingów :)
  • Medyna – zajmuje powierzchnię 4,5 hektara. Została zaprojektowana przez włoskiego dekoratora Coco Polizzi, gdyż stara uległa zniszczeniu podczas trzęsienia ziemi. Teraz głównie handluje się tam pamiątkami
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ