Tanie bilety lotnicze na Seszele
Seszele

Macie okazję by spełnić marzenia o bajecznym urlopie kąpiąc się w kryształowo czystym morzu:) Linie lotnicze Kenya Airways wraz z Air France oferują tanie bilety lotnicze open jaw (różne miejsca wylotu i powrotu)na rajskie Seszele na Oceanie Indyjskim za 1 685 zł w obie strony.

Tanie bilety lotnicze na Seszele
Seszele

 

Tani wypad na trasie Praga-Male-Bruksela możliwy także w okresie najbardziej sprzyjającym na podróż na wyspy. Kalendarz terminów niżej.

 W obie strony lecicie z przesiadkami. Lot na Seszele jest z międzylądowaniem z Paryżu. Lot powrotny jest z przesiadką w Nairobi oraz w Paryżu. Na każdym odcinku podróży możecie wnieść 2 sztuki bagażu rejestrowanego, który jest już wliczony w cenę.
Podróż na pokładzie dwóch różnych linii lotniczych więc sami bierzecie odpowiedzialność za ewentualne opóźnienia. Nie wstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu.
Loty dostępne od sierpnia br. do maja 2016.

Tanie bilety lotnicze na Seszele (Male) kupicie na stronie flipo.pl

Tani wypad:

Najlepszym okresem na podróż są miesiące od maja do października, gdyż wtedy panuje na Seszelach pora sucha. Klimat jest mniej wilgotny oraz występuje mniej dni deszczowych niż w pozostałych miesiącach, temperatury są znośne. Woda w morzu ma przez cały rok stałą temp. 25 stop.

Do Pragi najtaniej dojechać przewoźnikiem autokarowym PolskiBus lub przewoźnikiem SimpleExpress. Natomiast podróż z Brukseli do Polski pokonacie najtaniej wybierając nisko kosztowe linie lotnicze Ryanair lub Wizz Air.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY