Super ceny oferuje egipski przewoźnik Egyptair do kilku państw Afryki. Do wyboru macie tanie bilety lotnicze do RPA, Tanzanii, Kenii i co ciekawe do Ugandy. Loty zaczynają się od 1 649 zł. Poniżej linki do wszystkich kalendarzy terminów.

Afryka

 

Lot do Afryki, bez względu na wybrane miasto są z jedną przesiadką w Kairze. W tym samym mieście jest także międzylądowanie w podróży powrotnej. Startujecie i kończycie podróż na lotnisku w Berlinie (SFX).

Tanie bilety lotnicze dostępne na tani wypad od maja do czerwca.

W cenie zawarty jest bagaż rejestrowany.

Z racji, że poszczególne odcinki odbywacie na pokładzie jednej linii, to ona bierze odpowiedzialność w przypadku jakichkolwiek opóźnień. Również nie wstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu.

Do (z) Berlina najtaniej dojechać przewoźnikiem autokarowym PolskiBus, który dojeżdża bezpośrednio na lotnisko lub przewoźnikiem SimpleExpress. W przykładowej rezerwacji podajemy nietypowo tani dojazd z Opola.

Tani wypad:

Przykładowa rezerwacja:

Tani wypad 2-tygodniowy do Ugandy z Opola:

  • Wylot:     31 maj | niedziela
  • Powrót:  14 czerwiec | niedziela

-> bilety autokarowe 180 zł PolskiBus, dojazd bezpośrednio na lotnisko

-> bilety lotnicze 1 649 zł

image

image

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ