Zanzibar
Zanzibar

Atrakcyjna oferta na przeloty do Tanzanii. Ceny biletów na trasie Berlin (TXL)→Zanzibar (ZNZ)→Berlin (TXL) są za niezłe 2 133 zł! Jest sporo dostępnych terminów.

Zanzibar
Zanzibar

 

Podróż jest z dwoma przesiadkami: w Amsterdamie oraz Nairobi. Odcinek międzykontynentalny pokonujecie na pokładzie KLM natomiast przelot z Nairobi na Zanzibar jest liniami Precisionair. W podróż możecie udać się od kwietnia do grudnia (brak powrotów w sierpniu).

Na każdym odcinku trasy lecicie z dwoma bagażami podręcznymi, które są już zawarte w cenie. Z racji, że poszczególne odcinki odbywacie na pokładach dwóch różnych linii, sami bierzecie odpowiedzialność w przypadku jakichkolwiek opóźnień. Również nie wstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu.

Do (z) Berlina najtaniej dojechać przewoźnikiem autokarowym PolskiBus, który dojeżdża bezpośrednio na lotnisko lub przewoźnikiem SimpleExpress.

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

 

Tani wypad:

 

Kiedy lecieć na Zanzibar?

Na Zanzibarze panuje klimat podrównikowy – wilgotny i gorący. Wyspa leży na półkuli południowej, więc pory roku są tam przeciwnie aniżeli na półkuli północnej. Pora sucha występuje dwa razy. Pierwszy raz w zimie, czyli w miesiącach czerwiec – październik, drugi raz w lecie, czyli okres od stycznia do lutego. W tym czasie wieje monsun południowy o nazwie kusi, nie występują opady deszczu, a morska bryza łagodzi upał. Jest to najlepszy okres na podróż. W miesiącach marzec-maj oraz listopad-grudzień występuje pora deszczowa. Wiele kurortów wczasowych jest wtedy zamkniętych z racji obfitych deszczów.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ